سه‌شنبه 7 اسفند 1397 626

جشن ازدواج دانشجویی ۱۲۰ زوج جوان در دانشگاه برگزار شد

مراسم جشن ازدواج دانشجویی با حضور ۱۲۰ زوج دانشجو، ۶ اسفند ماه به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سالن جابر بن حیان دانشگاه برگزار شد.

جشن ازدواج دانشجویی ۱۲۰ زوج جوان در دانشگاه برگزار شد

 

در ابتدای این مراسم دکتر محمد تقی احمدی رییس دانشگاه ضمن تبریک مراسم ازدواج دانشجویی به زوج های حاضر در سالن برای آنان آرزوی موفقیت و خوشبختی نمود.
وی خطاب به زوج های دانشجو اظهار داشت: شما فرهیختگانی هستید که می توانید مشکلاتی که در زندگی با آن مواجه می شوید را با آگاهی و بینش، سعه صدر، صبر وشکیبایی و نیز تفاهم و مشورت حل کنید.
وی درباره تدابیر این دانشگاه برای تسهیل ازدواج دانشجویان اظهار داشت: با ساخت پارک علم و فناوری و برگزاری حدود چهارده دوره مهارت کسب و کار حرفه‌ایی در طول یک سال اخیر، دانشجویان می‌توانند کسب و کار مناسب رشته تحصیلی خود را آموخته و در آن زمینه مهارت پیدا کنند.
وی ادامه داد: همچنین اقدام به ساخت مرکزی با نام کافه نوآوری برای تعامل نوآورانه دانشجویان با اهل صنعت و سرمایه گذران ریسک پذیر را در دانشگاه کرده‌ایم تا دانشجویان بتوانند با سیستم حرفه‌ایی آشنا شده و به آن ورود کنند.
رییس دانشگاه افزود: دانشگاه برای پشتیبانی و حمایت مالی دانشجویان طی جلسات متعدد و رایزنی با خیرین توانسته است فعالیت‌هایی را انجام دهد که از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به روند ساخت خوابگاه دانشجویان متاهل به صورت مستقل واقع در خیابان کارگر اشاره کنیم که امیدواریم این موارد بتواند گشایشی در زندگی دانشجویان عزیز داشته باشد.
در ادامه مراسم حجت الاسلام علی فلاح‌رفیع مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با اشاره به حدیثی از حضرت فاطمه (س) خطاب به زوج‌های دانشجو اظهار کرد: با آنکه می‌دانیم ائمه اطهار در قله و ما در دشت هستیم و راه بسیار طولانی را برای رسیدن به آن بزرگواران باید طی کرد، اما هرگز نخواهیم رسید.
وی خطاب به زوج‌های جوان گفت: در حد توان حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) را در زندگی خود الگو قرار دهید تا پیوندتان ریشه‌دار با بنیانی مستحکم باشد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با اشاره استحکام بخشی به زندگی مشترک افزود: ازدواج دانشجویی فرصتی استثنایی بوده و یک توفیق اجباریست؛ شما دانشجویان با وارد کردن علم در زندگی از آن به نحو احسنت استفاده می‌کنید.
فلاح‌رفیع در پایان با آرزوی خوشبختی برای زوج‌های دانشجو بیان کرد: امیدوارم حاصل این پیوند‌های مقدس، فرزندان صالح و سالم باشد

جشن ازدواج دانشجویی


جشن ازدواج دانشجویی


جشن ازدواج دانشجویی