چهارشنبه 1 اسفند 1397 1047

برگزاری اولین همایش ملی "زن، اشتغال، اقتصاد مقامتی" در دانشگاه

اولین همایش ملی "زن، اشتغال، اقتصاد مقامتی" 8 و 9 اسفند در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

برگزاری اولین همایش ملی

اولین همایش ملی زن، اشتغال، اقتصاد مقامتی ، با همکاری گروه مطالعات زنان دانشگاه تربیت مدرس و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری حول محورهای؛ مطالعات تطبیقی پیرامون اشتغال زنان، اشتغال زنان و توسعه، آسیب شناسی اشتغال زنان، مدیریت راهبردی اشتغال زنان، اشتغال زنان رسانه و فضای مجازی، اشتغال زنان و کارآفرینی، اشتغال زنان و هنر، نقش زنان در اقتصاد مقاومتی، 8 و 9 اسفند در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه برگزار می شود.
در حاشیه برگزاری این همایش کارگاه های آموزشی- تخصصی و نمایشگاه دست آوردهای کارآفرینی زنان نیز برگزار می گردد. بنا بر اعلام گروه مطالعات زنان دانشکده علوم انسانی، کارگاه آموزشی زن، اشتغال، اقتصاد مقاومتی به مدرسی دکتر مجتبی پیرزاد (مدیر عامل مشاورین کسب و کار هرمس) ساعت 13:30تا 16:30روز یک شنبه 5 اسفند، کارگاه آموزشی تغییر رفتار به سمت ایجاد کسب و کار به مدرسی دکتر امیر حسین حدادیان (متخصص کسب و کارهای نوین و مدیریت برند) ساعت 13:30 تا 16:30 روز پنج شنبه 9 اسفند، کارگاه آموزشی کسب و کارهای خوش آتیه به مدرسی دکتر امیر محمود زاده (مدیر عامل مشاور و شتابدهنده کسب و کار تدبیر ایرانیان) و دکتر الهام سهامی (متخصص مدیریت منابع انسانی) ساعت 9 تا 12:30 روز پنج شنبه 9 اسفند، کارگاه آموزشی چگونه مانند یک کارآفرین فکر کنیم؟ به مدرسی دکتر زهرا رهایی (متخصص اقتصاد توسعه) ساعت 9 تا 12:30 روز پنج شنبه 9 اسفند برگزار می شود. هزینه ثبت نام در این کارگاه های آموزشی مبلغ یک صد هزار تومان است و به شرکت کنندگان، گواهی حضور در کارگاه اعطا می گردد.
نمایشگاه دست آوردهای کارآفرینی و مهارت های کسب و کار نیز از 8 تا 10 اسفند به مدت 3 روز برپاست. این نمایشگاه روز هشتم اسفند در محل دانشگاه تربیت مدرس و روزهای 9 و 10 اسفند در مجموعه شهردخت تشکیل می شود.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت همایش به نشانی اینترنتی .http://were2019.modares.acir مراجعه نمایند.
گفتنی است در این راستا کارگاه آموزشی مهارت های کسب و کار به مدرسی دکتر فاطمه پورفرد (متخصص مدیریت کسب و کار) نیز 30 بهمن ماه برگزار شد.