دوشنبه 15 بهمن 1397 979

مسابقه نوروزانه با شعار "دانشگاه زیبای من" برگزار می شود

در آستانه فصل بهار، مسابقه-رویدادی با عنوان نوروزانه و با شعار «دانشگاه زیبای من » برای دانشجویان و دانش آموختگان در دانشگاه برگزار می شود.

مسابقه نوروزانه با شعار

معاونت فرهنگی و اجتماعی در راستای ماموریت‌های «سپهر فرهنگ‌ مدرس» و برای فراهم آوردن زمینه‌های خلاقیتِ هنری، مشارکت اجتماعی و احیای فضاهای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در آستانه فصل بهار برای دانشجویان، مسابقه-رویدادی را تحت عنوان نوروزانه و با شعار «#دانشگاه_زیبای_من » برگزار می‌کند.
پیشواز از بهار پاسداشت آیین باستانی نوروز، زیباسازی فضاهای کالبدی و محیطی دانشگاه، توجه به محیط‌زیستِ بهاری و زیبایی‌های طبیعت و بازنمایی هنری المان‌های محیطی فرهنگی و طبیعت نوروز از اهداف این مسابقه می باشد.
مهلتارسال آثار تا ۲۷ بهمن ۹۷، انتخاب آثار۳۰ بهمن ، اجرای طرح‌های پذیرفته‌شده ۱ تا ۱۵ اسفند ۹۷ و اکران آثار، ۱۵ اسفند ۹۷ الی ۳۰ فروردین ۹۸ می باشد.
بخش‌ها و موضوعات این مسابقه شامل آذین‌بندی محیطی با استفاده از المان‌های خلاق، دیوارنگاره‌های نوروزی و ماهی قرمز عیدانه می باشد.
علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می توانند طرح‌های خود را به شکلی که تصویری از اجرای و ابزار و مصالح مورد نیاز آن به دست بدهد به ایمیل anbari@modares.ac.ir ارسال کنند.
گفتنی است شرکت در این مسابقه ویژه دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه تربیت مدرس است. هر هنرمند می‌تواند حداکثر 3 اثر با عنوان خاص مربوط به موضوع ارسال کند.
میزان حمایت مالی از طرح‌های پذیرفته‌شده بر اساس برآورد طراح و کارشناسی داوران حداکثر تا سقف ۲ میلیون تومان است.
فایل‌ها حتماً به‌ صورت خروجی از نرم‌افزارهای مدل‌سازی، طراحی‌های دست آزاد و یا هرگونه ارائه‌ای که قابل بیان تصویری باشد، ارسال شود. بیانیه اثر همراه با شناسنامه کامل آثار و پدید‌آورنده در یک فایل Word به رایانامه مسابقه ارسال شوند.
برگزارکنندگان مسابقه حق استفاده از آثار پذیرفته شده را با ذکر نام در کتاب، آگهی‌ها و دیگر محصولات و اقلام تبلیغی خود دارد. ارسال اثر به منزلۀ قبول شرایط و مقررات مسابقه است.
همچنین طرح‌های انتخابی به منظور اجرا، تامین اعتبار می‌شود و در مکان‌های انتخابی از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اجرا می‌شوند.