یکشنبه 27 آبان 1397 569

نمایش "زندگی در تئاتر" به همت دانشجویان دانشکده هنر دانشگاه به روی صحنه می رود

اجرای نمایش "زندگی در تئاتر" به همت دانشجویان دانشکده هنر و اعضای کانون سینما و تئاتر دانشگاه از 19 آبان ماه آغاز و تا 4 آذر ماه در پلاتو سنگ دانشکده هنر ادامه دارد.

نمایش

این نمایش که پایان نامه کارشناسی ارشد محمدصالح (حنیف) سلطانی سروستانی دانشجوی بازیگری دانشگاه به راهنمایی دکتر مسعود دلخواه و همکاری دکتر مهدی سلطانی سروستانی از دانشگاه تهران می باشد، حاصل تلاش بیش از 10 ماه از دانشجویان دانشکده هنر دانشگاه می باشد که تمامی اعضای گروه از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری دانشکده هنر دانشگاه تربیت مدرس و برخی از دانشجویان تئاتر دانشگاه تهران می باشند.
دکتر جعفر سلمانی تهیه کننده، احمد دامیار کارگردان، پریسا آبتین دانشجوی کارشناسی ارشد کارگردانی دانشگاه به عنوان طراح صحنه، محسن زهبی دانشجوی کارشناسی ارشد بازیگری به عنوان طراح نور، یگانه سبزواری دانشجوی کارشناسی ارشد کارگردانی به عنوان دستیار کارگردان و مونا سهیلی دانشجوی کارشناسی ارشد سینما به عنوان مدیر صحنه در این نمایش فعالیت می کنند. حنیف سلطانی سروستانی و سروش عباسی نیز از بازیگران این نمایش هستند.
گفتنی است جمعی از کارگردانان و هنرمندان مطرح کشور و نیز رییس دانشگاه و جمعی از اعضای هیات علمی جهت بازدید از این نمایش اعلام آمادگی کرده اند.
این نمایش 19 آبان ماه تا 4 آذر ماه 97 هر روز به جز جمعه ها ساعت 18:30 در محل بزرگراه جلال آل احمد، پل گیشا، دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده هنر، پلاتو سنگ به روی صحنه می رود.
علاقه مندان جهت تهیه بلیط می تواند به سایت تیوال به نشانی https://www.tiwall.com/p/zandegi-dar-teatr4 مراجعه نمایند.