یکشنبه 13 آبان 1397 847

تودیع و معارفه مدیر امور اداری و رییس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر در نشست شورای دانشگاه

در نشست هفتم آبان ماه شورای دانشگاه، تودیع و معارفه مدیر امور اداری و رییس دانشکده مهندسی برق وکامپیوتر انجام شد.

تودیع و معارفه مدیر امور اداری و رییس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر در نشست شورای دانشگاه

در این مراسم رییس دانشگاه از زحمات دکتر مومنی رییس پیشین دانشکده مهندسی برق به خاطر تلاش های اثرگذار ایشان در جهت اعتلای این دانشکده تشکر و قدردانی کرد.
رییس دانشگاه همچنین از زحمات ارزنده دکتر نصیری و دلسوزی و پیگیری ایشان در پرداختن به امور کارکنان و دانشگاه تشکر و قدردانی نمود.
در ادامه ایرج خاکپور مدیر امور اداری دانشگاه ضمن تشکر از حسن اعتماد رییس دانشگاه و نیز تلاش های موثر دکتر نصیری در امور اداری خاطر نشان کرد: بسیاری از کارها به انجام رسیده و راه برای ما هموار شده و امیدواریم بتوانیم برخی از اموری که فرصت انجام آنها میسر نبود را انجام دهیم.
وی گفت: کیفیت در ارائه خدمات، نظم و انضباط در ارائه خدمات، بالا بردن سرعت امور جهت کاهش مطالبات کارکنان و مشتری مداری لازم است در دستور کار ما قرار گیرد.
وی افزود: به دلیل تنوع کاری و نوع خدمات و چیدمان نیروی انسانی در بحث مشتری مداری دچار مشکل هستیم و امیدواریم بتوانیم با اصلاح آن بهترین خدمات را به مراجعین ارائه دهیم.

تودیع و معارفه

وی با تاکید بر شایسته سالاری، عدالت محوری و کارایی و اثربخشی در دانشگاه گفت: طی هفته های آینده جلسات دوره ای در دانشکده ها تشکیل می شود تا نیروی انسانی در دانشکده ها بررسی شود و در چارت جدید دانشگاه، چابکی و کارایی را بالا ببریم.
در پایان نشست لوح تقدیر دکتر مومنی و دکتر نصیری و احکام دکتر پارسا مقدم و آقای خاکپور از سوی رییس دانشگاه به آنان اهدا شد.