یکشنبه 25 شهریور 1397 970

نشست هم اندیشی شورای صنفی اعضای غیر هیات علمی و جمعی از کارکنان دانشگاه برگزار شد

جلسه هم‌اندیشی و تبادل نظر، بین شورای مرکزی صنفی و اعضای مجمع عمومی و جمعی از کارمندان دانشگاه، 21 شهریور ماه در سالن دکتر میرحسنی دانشکده علوم انسانی برگزار شد.

نشست هم اندیشی شورای صنفی اعضای غیر هیات علمی و جمعی از کارکنان دانشگاه برگزار شد

در این نشست محمد یوسفی دبیر شورای مرکزی صنفی اعضای غیر هیات علمی با اشاره به اتمام دوره 2 ساله نمایندگان شورا در آبان ماه سال جاری گفت: طبق اساسنامه افرادی که دو دوره 2 ساله آنان به پایان می رسد نمی توانند در دوره بعدی انتخابات شرکت کنند و امیدواریم در دوره آتی شورا افراد توانمند و آگاه به قوانین و آیین نامه های کارمندان، شرکت کنند تا بتوانند گام های مثبتی در جهت رفاه حال کارکنان بردارند و همه کارکنان نیز با شرکت فعال در انتخابات شورای صنفی به این شورا بها دهند و افراد لایق را انتخاب نمایند.
وی تصریح کرد: این جلسه هم‌اندیشی و تبادل نظر، بین شورای مرکزی صنفی و اعضای مجمع عمومی به انضمام تعدادی از همکاران، با هدف هماهنگی و کسب پیشنهادهای راه‌گشا، جهت رفع نقایص و بهبود بخشیدن به شرایط کنونی کارکنان برگزار شده تا مراتب امر در جلسه مشترک آتی این جمع با دکتر موسوی معاونت پشتیبانی دانشگاه مطرح گردد.
در ادامه اعضای حاضر در نشست در خصوص مسائل مختلفی از جمله ضرورت کاندید شدن کارکنان فعال و توانمند در شورای صنفی آینده، تشکیل شورای مسکن کارکنان، رعایت شأن و منزلت کارکنان، تسهیل پرداخت وام به کارمندان، تسهیلات بیمه تکمیلی، پرداخت به موقع پاداش پایان خدمت بازنشستگان و ... مطالبی را عنوان کردند.