شنبه 17 شهریور 1397 860

تودیع و معارفه معاون آموزشی، مدیر امور آموزشی و سرپرست پارک علم و فناوری در نشست شورای دانشگاه

در نشست شورای دانشگاه، تودیع و معارفه معاون آموزشی، مدیر امور آموزشی و سرپرست پارک علم و فناوری انجام شد.

تودیع و معارفه معاون آموزشی، مدیر امور آموزشی و سرپرست پارک علم و فناوری در نشست شورای دانشگاه

در این نشست دکتر جلالی معاون پیشین آموزشی دانشگاه اظهار داشت: مسئولیت آموزشی دانشگاه به مدت 4 سال به من سپرده شده بود و تمام تلاش من بر این بود این مسئولیت را به عنوان امانت، حفظ و ارتقا دهم و اطمینان دارم دکتر کلباسی بهتر از قبل این مسیر را ادامه خواهند داد.
رییس دانشگاه نیز ضمن تشکر از زحمات دکتر جلالی تصریح کرد: دکتر جلالی پایه گذار بسیاری از اقدامات خوب و شجاعانه در آموزش بودند که بسیاری از آنها به ثمر رسید به ویژه در طرح تحول راهبردی که اقدمات خوب و موثری انجام شد.
دکتر امی سرپرست پیشین پارک علم و فناوری نیز در سخنانی اظهار داشت: در مدت زمانی که اینجانب مدیریت پارک را بر عهده داشتم 82 جلسه هماهنگی و 112جلسه هیات رییسه برگزار شد، 368 ایده به پارک آمد که 213 طرح داوری و پذیرفته شد که در واقع 213 واحد فناور ایجاد شد که 480 ایجاد اشتغال را شامل می شود. همچنین 103 شرکت از شرکت های پارک فارغ التحصیل شدند. پارک 75 محصول دانش بنیان داشت که 30 شرکت هم دانش بنیان شدند و از هفت و نیم میلیارد بودجه ای که دانشگاه به پارک اختصاص داد 5 میلیارد هزینه بخش عمرانی و تجهیزات شد.

پارک علم و فناوری

در ادمه نشست، دکتر یوسفیان مدیر جدید آموزشی دانشگاه در سخنانی از مسئولان دانشگاه و دانشکده ها درخواست کرد در تصمیم گیری های کلان دانشگاه حتما ملاحظات معاونت آموزشی را مد نظر قرار دهند و با تامین مصالح تا جای ممکن برای هر امری که در دستور کار قرار می گیرد، پیش بینی های لازم برای مدیریت تبعات و مهار خسارت های آن به مدیریت آموزشی نیز صورت گیرد.
در پایان، لوح تقدیر دکتر جلالی و دکتر امی و احکام دکتر کلباسی، دکتر ابراهیمی و دکتر یوسفیان از سوی رییس دانشگاه به آنان اهدا شد.