سه‌شنبه 22 خرداد 1397 564

پانزدهمین کنفرانس ملی و چهارمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید در دانشگاه برگزار می شود

پانزدهمین کنفرانس ملی و چهارمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید با همکاری انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران (SMEIR) و انجمن ساخت و تولید انگلستان (IManf) ، دوم و سوم آبان ماه 1397 در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

پانزدهمین کنفرانس ملی و چهارمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید در دانشگاه برگزار می شود

اتوماسیون، کنترل و مکاترونیک، بیومکانیک در ساخت و تولید، جوشکاری و آزمون های غیر مخرب، روش های ساخت افزودنی و تکنولوژی پلاستیک، ریخته گری، عملیات حرارتی و متالوژی در تولید، ساخت در مقیاس کوچک، شکل دهی فلزات، طراحی و ساخت به کمک کامپیوتر، ماشینکاری، مدیریت سیستم های تولید صنعتی و مواد مرکب از جمله محورهای این همایش می باشد.
این همایش شامل نشست های تخصصی علمی و صنعتی، ارائه پوستر، سخنرانی کلیدی توسط اساتید برجسته داخلی و خارجی، نمایشگاه محصولات صنعتی و کارگاه های آموزشی تخصصی هدفمند برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و صنعتگران خواهد بود.
همچنین مقالات برگزیده در پانزدهمین همایش ملی و چهارمین کنفرانس بین المللی ساخت و تولید ایران در « مجله علمی پژوهشی ساخت و تولید » وابسته به انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران چاپ خواهد گردید.
گفتنی است مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه همایش تا اول تیرماه 97، اعلام نتایج داوری 15 مرداد و مهلت ثبت نام تا 15شهریور ماه می باشد.
علاقه مندان می توانند مقالات خود را از طریق وب سایت http://icme2018.iranjme.ir ارسال نمایند.