پنج‌شنبه 19 بهمن 1396 564

دوره آموزشی "ملزومات توسعه حمل و نقل پایدار" برگزار می شود

دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه 28 بهمن ماه دوره آموزشی "ملزومات توسعه حمل و نقل پایدار" را در سالن اجتماعات جابر بن حیان برگزار می کند.

دوره آموزشی

دوره آموزشی یک روزه ملزومات توسعه حمل و نقل پایدار به دنبال امضای تفاهم نامه همکاری دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه تربیت مدرس و پژوهشکده برنامه ریزی حمل و نقل و مهندسی ترافیک دانشگاه فنی وین، 28 بهمن ماه جاری از ساعت 8 تا 16 با حضور اساتید توسعه حمل و نقل پایدار از ایران و اتریش در سالن اجتماعات جابر این حیان دانشگاه برگزار می شود.
دوره آموزشی ملزومات توسعه حمل و نقل پایدار فرصتی مناسب برای استفاده از تجربیات و آشنایی با الگوهای موفق هماهنگ سازی حوزه های ترافیک و شهرسازی در راستای مهار چالش های شهری و بهبود کیفیت زندگی پدید می آورد. این دوره آموزشی متشکل از پنج سمینار (به زبان انگلیسی) است که مشترکاً توسط شاخص ترین اساتید این حوزه از اتریش و اعضای هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس ارائه می شود.
در این دوره آموزشی به مهم ترین و به روز ترین موضوعات حوزه توسعه حمل و نقل پایدار؛ از جمله حمل و نقل انسان محور، برنامه ریزی یکپارچه حمل و نقل و کاربری زمین و پایش آثار زیست محیطی زیر ساخت های حمل و نقل برای متخصصین، فعالان، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و مسئولان نهادهای دولتی و خصوصی دخیل در حوزه های ترافیک، شهرسازی، برنامه ریزی حمل و نقل، برنامه ریزی و مدیریت شهری، و محیط زیست پرداخته می شود.
گفتنی است این دوره آموزشی دارای امتیاز ارتقا پایه نظام مهندسی برای رشته های مهندسی ترافیک و شهرسازی می باشد و به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر مشترک از دانشگاه فنی وین و دانشگاه تربیت مدرس اعطا می گردد