سه‌شنبه 14 آذر 1396 631

برگزاری سمينار "حمل‌ونقل هوشمند و منسجم پياده، دوچرخه و سواره " در دانشگاه تربیت مدرس

سمينار و كارگاه "حمل‌ونقل هوشمند و منسجم پياده، دوچرخه و سواره در شهر" (Smart Moving cities) 29 و 30 آذرماه جاری در سالن اجتماعات شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

برگزاری سمينار

سمينار و كارگاه حمل‌ونقل هوشمند و منسجم پياده، دوچرخه و سواره در شهر (Smart Moving cities) 29 و 30 آذرماه جاری در سالن اجتماعات شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
انجمن علمی طراحی شهری دانشگاه تربیت مدرس با همکاری شرکت Move Mobility و Dutch Cycling Embassy از کشور هلند، سمينار و كارگاه دو روزه‌ حمل‌ونقل هوشمند و منسجم پياده، دوچرخه و سواره را با سرفصل های؛ مفاهيم، نظريه‌ها و تجربه‌های بین‌المللی در برنامه‌ریزی منسجم حمل و نقل شهری، تحليل سياست‌ها و برنامه‌هاي وزارت راه‌وشهرسازي در حوزه‌ي حمل‌ونقل شهري، چالش‌هاي حمل‌ونقل منسجم و هوشمند تهران، کارگاه برنامه‌ريزي حمل‌و‌نقل منسجم و هوشمند در منطقه 22 تهران و معرفي نرم‌افزار Move Meterبرگزار می کند.
علاقمندان می توانند برای اطلاع از هزينه‌ و نحوه‌ي ثبت‌نام و برنامه‌ي كامل سمينار و كارگاه به سايتwww.Fups2018.com بخش Events مراجعه و سوالات خود را با ايميل tmuudf@gmail.com در ميان بگذارند و يا در ساعات 8 تا 13 با شماره 09376716278 تماس حاصل نمایند. همچنین آخرین مهلت ثبت نام 24 آذرماه تعیین شده است.لينك گروه تلگرام: https://t.me/joinchat/BDF7MUOH2q2URSXLrN6T_g نیز برای کسب اطلاعات بیشتر در دسترس علاقمندان می باشد.
گفتنی است در پایان سمینار، گواهينامه‌ شرکت در برنامه ازطرف Dutch Cycling Embass به شرکت کنندگان ارائه می شود.