یکشنبه 7 آبان 1396 1318

نشست مشترک هیأت رئیسه دانشکده کشاورزی با اساتید جوان

نشست مشترک هیأت رئیسه ی دانشکده کشاورزی با اساتید به منظور معارفه و آشنایی با تخصص اعضای جدید هیأت علمی روز سه شنبه دوم آبانماه در محل سالن اجتماعات شهید خلوتی برگزار شد.

نشست مشترک هیأت رئیسه ی دانشکده کشاورزی با اساتید به منظور معارفه و آشنایی با تخصص اعضای جدید هیأت علمی روز سه شنبه دوم آبانماه در محل سالن اجتماعات شهید خلوتی برگزار شد.
در ابتدای این مراسم دکتر علی اصغر طالبی ضمن قدردانی از تمامی همکارانی که طی سالیان گذشته تا کنون با تلاش و پشتکار نام دانشکده کشاورزی را بلندآوازه کرده اند گفت: دانشکده کشاورزی دانشکده‌ای است که از نظر شاخص‌های علمی و پژوهشی در دانشگاه تربیت مدرس کم‌نظیر می باشد و این جایگاه درخور و شایسته، مدیون تلاش همه اقشار دانشکده به ویژه اساتید برجسته آن است.

نشست مشترک هیأت رئیسه دانشکده کشاورزی

دکتر طالبی به تعداد قابل توجه اعضای هیأت علمی دانشکده کشاورزی که در زمره دانشمندان برتر دنیا قرار دارند اشاره کرد و افزود: از مجموع 14 عضو هیأت علمی دانشگاه که در سال 1395 در زمره دانشمندان برتر یا یک درصد در رشته تخصصی خود شناخته شدند 5 نفر مربوط به دانشکده کشاورزی است. تعداد زیادی از همکاران، از گذشته تا امروز در مسئولیت‌های مختلفی از مسند وزارت و وکالت گرفته تا مدیریت در نهادهای مختلف خدمات ارزشمندی را به کشور ارائه دادند و این ویژگی به نسل جوان‌تر هم منتقل شده که بیانگر توانایی مدیریتی اعضای هیأت علمی جوان دانشکده نیز است.
رئیس دانشکده کشاورزی در ادامه اظهار داشت: یک عضو هیأت علمی دانشگاه از بدو استخدام دارای موقعیت و جایگاه بر جسته‌ای است که بعد از عمری تلاش و مجاهدت به این جایگاه دست یافته است و امید داریم که این ارتقا در مراتب اخلاقی و فضایل انسانی نیز حاصل شده باشد

نشست مشترک هیأت رئیسه دانشکده کشاورزی

دکتر طالبی در خصوص انتظارات دانشگاه از اساتید جوان خاطر نشان کرد: امروز ما از همکاران جوان خودمان انتظار داریم که در محیط اخلاق مدار و آکادمیک دانشگاه و دانشکده، تعامل سازنده‌ای با همکاران، دانشجویان و کارمندان داشته باشند و با استفاده از توان و انرژی ایام جوانی گام‌های بلندی را برای پیشرفت علمی کشور بردارند و از مدیران محترم گروهها و اساتید با تجربه و قدیمی هم انتظار داریم در سال‌های ابتدایی خدمت حداکثر حمایت را در زمینه‌های آموزشی و پژوهشی از اساتید جوان داشته باشند.