شنبه 13 خرداد 1396 1613

مشاركت عظيم مردم در انتخابات سرمايه بزرگي است

نشست شوراي دانشگاه با حضور، رييس، معاونان و روساي دانشكده ها هشتم خردادماه در سالن شوراي دانشگاه برگزار شد.

مشاركت عظيم مردم در انتخابات سرمايه بزرگي است

نشست شوراي دانشگاه با حضور، رييس، معاونان و روساي دانشكده ها هشتم خردادماه در سالن شوراي دانشگاه برگزار شد.
در ابتداي اين نشست دكتر احمدي رييس دانشگاه با اشاره به اخبار دانشگاه طي دو هفته گذشته اظهار داشت: بر اساس جدیدترین رتبه بندی لایدن (در سال 2017 ) دانشگاه تربیت مدرس با کسب رتبه 408 جایگاه خود در این نظام رتبه بندی معتبر جهانی را ارتقاء داده است.
وي ضمن تبريك حضور پرشور وگسترده مردم در انتخابات تصريح كرد: مشاركت عظيم مردم در انتخابات و 73 در صد مشاركت افراد واجد شرايط، در دنيا بي نظير بوده و سرمايه بزرگي است كه خدا از طريق پشتيباني ملت براي نظام فراهم كرده است و بايد آن را به عنوان يك نعمت بزرگ پاس بداريم و در اين مشاركت قطعا دانشگاهيان نيز نقش عمده و بسزايي داشته اند.
وي با اشاره به مراسم تجلیل از برترین ها و مدل آوران ورزش سال 95 دانشگاه تاكيد كرد: برگزاري اين مراسم و تجليل از ورزشكاران در سه سطح دانشجويان، اعضاي هيات علمي و كاركنان كاري بسيار ارزشمند بود كه از سوي معاونت دانشجويي و مركز تربيت بدني صورت گرفت و اين حركت نمادين سبب مي شود ورزشكاران دانشگاه هرچه بيشتر در امر ورزش تشويق شوند.
دكتر احمدي همچنين دريافت جايزه اولين دوره شهيد عليمحمدي در رياضيات از سوي دكتر ناصر گلستاني و كسب عنوان استاد پیشکسوت مهندسی برق در زمینه آموزش از سوی شاخه ایرانی موسسه مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) از سوي دكتر سيفي را تبريك گفت.
در ادامه اعضاي شورا به بيان مطالبي همچون نحوه برگزاري جشن هاي دانشگاه و اهدا جوايز و لوح تقدير به برگزيدگان، برگزاري آزمون در ساختمان دانشكده فني و مهندسي،‌ تشويق اعضاي هيات علمي موفق در جشنواره هاي مختلف علمي و تحقيقاتي و ... پرداختند.