یکشنبه 10 شهریور 1398 616

آیین بزرگداشت روز کارمند در دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی دانشگاه برگزار شد

آیین بزرگداشت روز کارمند دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی پنجم شهریور ماه در سالن اجتماعات حوزه ریاست برگزار شد.

آیین بزرگداشت روز کارمند در دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی دانشگاه برگزار شد

در ابتدای این مراسم دکتر عابدیان رییس دانشکده در سخنانی ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند اظهار داشت: یکی از مولفه های مهم در پیشبرد اهداف و ارتقای یک مجموعه رابطه خوب مدیریت آن مجموعه با کارمندان است.
وی افزود: رفتارهای مسئولانه در یک سیستم نشان دهنده عملکرد مناسب تشکیلات سازمانی در آن مجموعه است و اگر رفتاری غیر مسئولانه در سیستمی مشاهده شود نشان می دهد آن مجموعه به خوبی عمل نمی کند.
وی با بیان اینکه کارمندان دانشکده بایستی الگو برای سایرافراد و دستگاهها باشند، تصریح کرد: تلاش ما همواره بر این است تا محبت، صمیمیت و مودت در بین کارکنان هر چه بیشتر افزون شود و ارتباطات صمیمی میان ارکان مختلف دانشکده گسترش یابد.
رییس دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی گفت: هیأت رئیسه دانشکده همواره در تلاش است تا مسائل و مشکلات کارکنان به حداقل رسیده و امیدواریم بتوانیم این انتظارات را به گونه ای که در شأن همکاران عزیز باشد برآورده نماییم.
در ادامه حجت الاسلام منهاجی نماینده نهاد رهبری در دانشکده، دکتر محبی معاون آموزشی، دکتر بهروز معاون اداری مالی دانشکده و دکتر غلامعلی فرد معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده نیز در سخنانی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های کارمندان، نقش کارکنان را در ارتقای تراز دانشگاه و تحقق اهداف طرح تحول راهبردی بسیار مهم و اثرگذار عنوان نموده و ابراز امیدواری کردند نشانه های رشد و تعالی در اهداف کلان دانشکده با همت و تلاش جمعی محقق گردد.
سپس کارمندان به بیان مسائل و مشکلات صنفی خود پرداختند و مقرر گردید پیگیری ها در حوزه های مختلف کاری انجام گردد.