یکشنبه 16 تیر 1398 1526

امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه و بانک ملت

دانشگاه تربیت مدرس و بانک ملت با هدف گسترش همکاری های آموزشی، پژوهشی و پشتیبانی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه و بانک ملت

دکتر محمد تقی احمدی رییس دانشگاه در مراسم امضای این تفاهم نامه، اظهار داشت: بانک ملت یکی از بانک های خوشنام و سرآمد در صنعت بانکداری کشور است و با توجه به فعالیت های علمی، پژوهشی و آموزشی که در عرصه های مختلف IT ، اقتصاد، مدیریت ریسک بانکی و مدل سازی بانکی دارد؛ امیدواریم بتوانیم با این بانک همکاری های متقابل خوبی داشته باشیم که منجر به کاربردی شدن پژوهش های داخل دانشگاه و به کارگیری آن ها در صنعت بانکداری شود.
دکتر محمد بیگدلی مدیر عامل بانک ملت نیز در سخنانی تصریح کرد: دانشگاه تربیت مدرس از دانشگاه های پیشرو و صاحب نام کشور است و با توجه به نیازهای بانک ملت مبنی بر انجام فعالیت های بانکی بر مبنای پژوهش های دانشگاهی و مورد مطالعه و پژوهش قرار گرفته، همکاری با این دانشگاه باعث افتخار و خرسندی است .
وی ابراز امیدواری کرد: با همکاری های متقابل میان دانشگاه و بانک ملت، روال ها و فعالیت هایی که در بانک ملت صورت می گیرد ارتقا یابد و در دانشگاه نیز پژوهش ها با محورهای کاربردی تری انجام شود.
گفتنی است این تفاهم نامه به منظور برقراری ارتباط منظم، مداوم و سازمان یافته و با هدف همفکری و هم افزایی فعالیت های علمی، پژوهشی و آموزشی و بهره گیری از تخصص های علمی، فنی و تجهیزاتی بین بانک و دانشگاه در قالب همکاری های دوجانبه در محورهای آموزشی، پژوهشی و امور پشتیبانی به امضا رسید.
اعتبار زمانی این تفاهم نامه دو سال تعیین شده که با توافق طرفین قابل تمدید است.

1