دوشنبه 13 خرداد 1398 842

پیام رییس دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن سی امین سالگرد ارتحال امام ‌خمینی(ره)

رییس دانشگاه با صدور پیامی، فرا رسیدن سی امین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت و یاد و خاطره شهدای قیام خونین ١٥ خرداد که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می شود را گرامی داشت.

پیام رییس دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن سی امین سالگرد ارتحال امام ‌خمینی(ره)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در پیام دکتر احمدی آمده است: « فرا رسیدن نیمه خرداد؛ برای ملت ایران یادآور غم فراق بنیانگذار جمهوری اسلامی و همچنین آغاز قیام ملت بزرگ ایران در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ است. انقلاب شکوهمند اسلامی با رهبری کم نظیر امام خمینی(ره) و به برکت خون شهیدان و مجاهدان راه فضیلت به بار نشست. معمار بزرگ انقلاب اسلامی با بینش وسیع خود، منادی اسلام زنده و پویا در اندیشه و عمل است و پیروزی انقلاب اسلامی مهم ترین حاصل سال ها تلاش فکری و جهادی ایشان در عرصه احیای دین و اصلاح جامعه بود.
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد، سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) را تسلیت گفته و امیدوارم دانشگاهیان با پاسداری از آرمان های والای ایشان و خون پاک شهدا و با رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری در سایه خودباوری، پشتکار، روشنگری و بیان حقایق برای سرافرازی نام بزرگ ایران در عرصه های علم و فناوری اهتمام ورزند.»