یکشنبه 12 خرداد 1398 1150

فراخوان ثبت نام متقاضیان خدمت امریه در وزارت ارتباطات

چهارمین مرحله جذب نیروی امریه سربازی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آغاز شد.

فراخوان ثبت نام متقاضیان خدمت امریه در وزارت ارتباطات

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر مبنای این نگرش که خدمت سربازی به شکل امریه در سازمان ها مهیا کننده شرایط لازم در جهت بهره گیری از توانایی های بالقوه نسل جدید در ایجاد تحول و تعالی در سطح نظام دولتی و خصوصی کشور است، در نظر دارد از بین فارغ التحصیلان واجد شرایط نسبت به جذب نیروی امریه سربازی اقدام نماید. دراین روند حفظ عدالت، نظم و دقت از مسائل ضروری است و تمامی مراحل ثبت نام، ارزیابی، پیگیری و پایش از طریق سامانه های الکترونیکی انجام می شود.
در این فراخوان سرفصل های راهبردی شامل قوانین ICT، امنیت فضای سایبری، فناوری اطلاعات، سیستم یکپارچه نظارت، استارتاپ ها، کارتابل دولت، دولت همراه، نظارت بر طرح USO و دستیابی به تعالی در ابعاد دولت الکترونیک به عنوان مهمترین رئوس مورد تاکید در برنامه جذب این سرمایه های انسانی می باشد.
در این مرحله از جذب نیروی امریه، با توجه به نیازمندی‌های پرسنلی ستاد و دستگاه‌های تابعه وزارت، نیروهای با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌های تحصیلی حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، مخابرات، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، امنیت فضای سایبری، مهندسی برق، بیوانفورماتیک در سطح تهران و مراکز استان ها و به شکل بومی قابلیت جذب خواهند داشت.
متقاضیان می توانند از ساعت ۱۰ صبح یازدهم خردادماه تا ۱۲ ظهر هجدهم خردادماه با مراجعه به آدرس  www.amrieh.ict.gov.ir  از طریق سامانه مستقر در سایت اطلاع رسانی وزارت متبوع اقدام به ثبت نام و پیگیری کنند.