شنبه 25 اسفند 1397 1758

آیین تکریم و تجلیل از بازنشستگان دانشگاه برگزار شد

آیین تکریم و تجلیل از بازنشستگان با حضور رییس دانشگاه، معاون پشتیبانی و منابع انسانی، جمعی از مدیران و 41 نفر از بازنشستگان غیر هیات علمی، 23 اسفند ماه در سالن اجتماعات استاد مطهری برگزار شد.

آیین تکریم و تجلیل از بازنشستگان دانشگاه برگزار شد

در آغاز این مراسم دکتر موسوی معاون پشتیبانی و منابع انسانی با دعوت از بازنشستگان برای در اختیار قرار دادن تجارب خود به دانشگاهیان اظهار داشت: دانشگاه خانه همه ماست و هیچ کس با خانه خود خداحافظی نمی کند؛ همانند دونده ای که پرچم را به دست دیگری می دهد شما نیز تجارب را به جوانان و نسل جدیدکارمندان دانشگاه انتقال می دهید. شما سرمایه های معنوی دانشگاه هستید و نباید هیچ گاه نسبت به دانشگاه احساس جدایی کنید و در حال حاضر مرحله دیگری از فعالیت شما شروع شده تا بتوانید به عنوان صاحبان اندیشه، تجارب خود را به دیگران منتقل کنید و دانش و تجربه خود را به صورت مکتوب در اختیار جوانان قرار دهید.
وی افزود: در طرح تحول دانشگاه، دو ماموریت اساسی برای حوزه معاونت پشتیبانی دیده شده که شامل افزایش درآمدهای دانشگاه و کاهش هزینه هاست و شما عزیزان باید با استفاده از تجارب ارزنده خود به ما کمک کنید تا چگونه هزینه ها را کاهش دهیم و دانشگاه بتواند خوداتکا باشد و در امر درآمدزایی موفق عمل کند.
در ادامه دکتر احمدی رییس دانشگاه در سخنانی ضمن خیر مقدم به میهمانان ، برگزاری این مراسم در آستانه سال جدید را ستود و بر تداوم ارتباط بازنشستگان تاکید و اظهار داشت: این مراسم، جشن سالها تلاش و کوشش شما بازنشستگان عزیز برای پیشرفت دانشگاه تربیت مدرس در جهت ساختن آینده ای بهتر برای ایران سرافراز و مقتدر است و دانشگاه همواره نیازمند مشارکت فعال و همفکری شما عزیزان می باشد.
وی افزود: شما عزیزان، جزء نسل اول کارمندان فداکار دانشگاه هستید که با دست های خالی و با همت و کوشش و با امید توانستید دانشگاه را به اعتلا برسانید و با تلاش و کوشش شما، اعضای هیات علمی و دانشجویان، امروز دانشگاه تربیت مدرس در رتبه دوم تولید علم در میان دانشگاه های جامع کشور قرار دارد.
وی یادآور شد: تعداد بازنشستگان دانشگاه در سال 97 حدود 41 نفر بوده که حدود 10 نفر دیگر نیز با تاخیر در ابتدای سال آینده به این تعداد افزوده می شوند و این تعداد نسبت به سال های قبل در حال افزایش است و این امر نشان می دهد دانشگاه به دوران بلوغ خود در آستانه 40 سالگی نزدیک می شود.
رییس دانشگاه تصریح کرد: در بررسی های که در طرح تحول راهبردی بر روی دانشگاه های بزرگ دنیا صورت گرفت مشخص شد دانشگاه هایی که به مرز 50 سالگی می رسند به بلوغ کامل رسیده و تغییر ناپذیرند. ما حدود 13 سال وقت داریم تا در این دوران باقیمانده تا 50 سالگی دانشگاه، تحول چشمگیر در سیستم ها و روال های اداری خود ایجاد کنیم و بر اساس طرح تحول راهبردی بتوانیم فعالیت های اداری را سریع تر ، روان تر با سهولت بیشتر به انجام برسانیم.
اجرای مسابقه، اجرای زنده موسیقی توسط کانون موسیقی دانشجویان دانشگاه و اهدای لوح به بازنشستگان پایان بخش این مراسم بود.

بازنشستگان دانشگاه


بازنشستگان دانشگاه


بازنشستگان دانشگاه


بازنشستگان دانشگاه


بازنشستگان دانشگاه