متن کامل خبر


 
راهنمای کنترل و پیشگیری کووید 19 هنگام مراجعه به بانک منتشر شد

خلاصه خبر: راهنمای کنترل و پیشگیری از بیماری کووید 19 هنگام مراجعه به بانک توسط مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تهیه و با پیگیری های کارشناس مرکز، این پروتکل بهداشتی در شعبه بانک دانشگاه اجرایی شد.

بر اساس این پروتکل که حاوی توصیه های بهداشتی در هنگام مراجعه حضوری به بانک می باشد، بهتر است کارهای بانکی خود را با بهره گیری از خدمات بانکداری الکترونیکی به حداقل برسانیم اما در صورت مراجعه، دانشگاهیان جهت حفظ سلامتی خود و قطع زنجیره انتقال بیماری میبایست از ماسک استفاده کنند و برای تکمیل فرم های بانکی خودکار شخصی همراه داشته باشند.
در داخل شعبه و صف انتظار فاصله خود را با دیگران به میزان ۲ متر رعایت نمایند و با همراه داشتن مدارک لازم از ورود و خروج مکرر به بانک خودداری کنند.
دانشگاهیان تا جایی که امکان دارد از دریافت وجه نقد بپرهیزند چرا که اسکناس یکی از موارد انتقال بیماری است اما در صورت دریافت وجه نقد در هنگام شمارش پول از خیس کردن انگشت پرهیز نمایند.
پیش از ورود به بانک و بعد از اتمام کار بانکی، دست های خود را ضدعفونی کرده و از تماس دستان خود قبل از شست و شو و یا ضدعفونی به صورت، چشم و بینی خودداری کنید. بلافاصله بعد از پایان کار بانکی تان بانک را ترک کنید و ماسک و دستکش و ... را در سطل زباله بیاندازید.

مشاهده راهنماهای پیشگیری و کنترل بیماری کووید-19 در دانشگاه

31 اردیبهشت 1399 / تعداد نمایش : 182