متن کامل خبر


 
تمدید مهلت ثبت نام داوطلبان دوره های دکتری تخصصی استعداد درخشان

خلاصه خبر: مهلت ثبت نام داوطلبان پذیرش در دوره های دکتری تخصصی استعداد درخشان (برگزیدگان علمی) تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ تمدید شد.

بنا بر اعلام مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون، باتوجه به مشکلات بوجود آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا و همچنین درخواست های متعدد داوطلبان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام، مهلت ثبت نام داوطلبان پذیرش در دوره هاي دكتري تخصصي دانشگاه حداکثر تا پایان ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۹ تمدید شد.
ضروری است داوطلبان واجد شرایط در فرصت باقیمانده نسبت به ثبت نام و بارگذاری کلیه مدارک الزامی در سامانه گلستان دانشگاه بر اساس مفاد اطلاعیه شماره ۱ اقدام نمایند.
گفتنی است نتیجه بررسی اولیه نسخه الکترونیکی مدارک داوطلبان پس از پایان مهلت ثبت نام از طریق بخش آموزش وبگاه دانشگاه اعلام می شود و صرفا" داوطلبانی که وضعیت بررسی مدارک آنها در سامانه گلستان دانشگاه "تایید" می باشد، مجاز به تکمیل فرایند ثبت نام و دریافت گواهی می شوند و نیازی به پیگیری و تماس تلفنی نیست.
همچنين در راستای عدم مراجعه حضوری به دانشگاه، داوطلبان می توانند درخواست خود مبنی بر تکمیل و دریافت فرم شماره ۱ (گواهی معدل و ...) را به آدرس ایمیل amoozesh@modares.ac.ir ارسال نمایند تا فرم مربوط پس از تکمیل و تایید توسط مدیریت امور آموزشی دانشگاه به پست الکترونیک آنان ارسال شود.

30 اردیبهشت 1399 / تعداد نمایش : 281