متن کامل خبر


 
درخشش دانشجوی دانشکده هنر و معماری در مسابقات جهانی مدیریت پروژه

خلاصه خبر: علیرضا سیاوش پور دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت دانشکده هنر و معماری، در مسابقات جهانی مدیریت پروژه ۲۰۲۰ به همراه هم تیمی هایش عنوان بهترین تیم فعال در رسانه های اجتماعی را کسب کرد.

در این دوره از مسابقات که با حضور شرکت کنندگانی از ۲۴ کشور جهان، از ۱۷ اسفند ۹۸ تا ۱۳ فروردین 99 به صورت مجازی برگزار شد، ۱۴ نماینده از کشورمان حضور داشتند. بر اساس مقررات این مسابقه، نفرات در تیم‌های چند ملیتی و ۶ نفره با یکدیگر همکاری می کنند.
تیم علیرضا سیاوش پور دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه و همکارانش، در بخش Best Social Media که از بخش های جنبی این رویداد محسوب می شود، به عنوان بهترین تیم فعال در توسعه استراتژی های کسب و کار از طریق شبکه های اجتماعی انتخاب شد. وی در این تیم با دانشجویانی از کشورهای برزیل، لهستان، صربستان، گواتمالا و کورواسی همکاری داشت.
هدف از این مسابقه که به صورت مجازی برگزار می‌ شود، انطباق شرایط کسب و کار با تغییرات در محیط‌های کسب‌ و کار در عصر دیجیتال و سیطره شبکه های اجتماعی است که امسال با وجود شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت ها و تعلیق بسیاری از فعالیت ها، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت و بدون مشکل مطابق روال سال های گذشته در سطح جهانی برگزار شد.
گفتنی است این مسابقات هر ساله توسط انجمن جهانی مدیریت پروژه برگزار می شود و به همت انجمن مدیریت پروژه‌ی ایران (تنها نماینده‌ی این سازمان در کشور) شرکت‌کنندگان ایرانی برای دومین بار در این مسابقات حضور یافتند.

22 اردیبهشت 1399 / تعداد نمایش : 302