متن کامل خبر


 
برنامه «پیک عاشقی» ويژه زوجين دانشجو برگزار مي شود

خلاصه خبر: ستاد ازدواج دانشجویی، ویژه برنامه «پیک عاشقی» را با جوائز متنوع و ارزنده برگزار می‌کند.

با توجه به شرایط بهداشتی ویژه کشور و تعویق اعزام بخشی از کاروان های زوجین دانشجوی شرکت کننده در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی به مشهدمقدس، در راستای تداوم ارتباط و استفاده بهینه زوج هاي دانشجو از فرصت تعطیلی های پیش آمده، "پیک عاشقی" با جوایز متنوع و ارزنده (سفرهای زیارتی به مشهد مقدس و کارت های نقدی) برگزار می‌گردد.
بنا بر اعلام مرکز ارتباطات و اطلاع‌ رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، برنامه‌های آموزشی ستاد ازدواج دانشجویی عمدتا بر موضوعات مورد نیاز زوجین دانشجو در سال های نخست تشکیل زندگی مشترک، متمرکز است و در حال حاضر که با توجه به شیوع ویروس کرونا، شرایط ویژه بهداشتی کشور و تعطیلی مراکز آموزشی و همایش‌های مختلف، اعزام بخشی از کاروان‌های زوجین دانشجو به مشهد مقدس جهت حضور در بیست و سومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی(طرح ملی همسفر تا بهشت) نیز به حالت تعلیق در آمده است، ستاد ازدواج دانشجویی کشور در نظر دارد به منظور بهینه‌سازی اوقات فراغت زوجین و تداوم ارتباط با آنان، برنامه‌های آموزشی خود در حوزه خانواده را به صورت مجازی در این ایام، استمرار بخشد.
مدت زمان اجرای این برنامه۲۴ اسفندماه ۱۳۹۸ لغایت ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ به همراه جوایز ویژه در هر بخش برگزار می‌شود.
همه مزدوجین کشور از ابتدای سال ۹۳ تا پایان سال ۹۸ که ازدواج دانشجویی داشته اند (خانم یا آقا یا هر دو، در زمان تحصیل در دانشگاه ازدواج کرده‌اند) و زوج‌های دانشجوی شرکت کننده در طرح ملی همسفر تا بهشت که بازه عقدشان از سال 93 تا پایان سال 98 باشد. (اعم از اینکه به سفر مشهد مقدس اعزام شده‌اند یا خیر)مي توانند در اين برنامه شركت كنند.
علاقه مندان برای كسب اطلاعات بيشتر ميتوانند به سايت نهاد به ادرس www.nahad.ir و نيز صفحه پيك عاشقي در سايت ازدواج دانشجويي مراجعه كنند.

25 اسفند 1398 / تعداد نمایش : 798