متن کامل خبر


 
پردیس پژوهش پارک علم و فناوری دانشگاه افتتاح شد

خلاصه خبر: پردیس پژوهش پارک علم و فناوری دانشگاه با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد.

ساختمان شماره یک پارک علم و فناوری دانشگاه امروز دوشنبه ۱۹ اسفند با حضور دکتر ستاری معاون علمی رییس جمهوری، دکتر احمدی رییس دانشگاه، اعضای هیات رییسه و سایر مسوولان در محل دانشکده کشاورزی دانشگاه افتتاح شد.
رونمایی از طرح جامع پردیس پژوهش پارک علم و فناوری دانشگاه فرصت مغتنمی برای واحدهای فناور و شرکت‌های دانش بنیان و سرمایه گذاران در دانشگاه تربیت مدرس است تا برای تولید محصولات خود اقدام کنند.
این ساختمان ۵ طبقه با ۳۰ واحد اداری در اختیار شرکت‌های دانش بنیان، استارتاپ‌ها و واحدهای تحقیق و توسعه تولیدی قرار می‌گیرد.
استفاده از دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی متعدد در منطقه به عنوان تغذیه کننده مرکز رشد و پارک، ایجاد شبکه با شرکت‌های دانش بنیان و خدماتی مستقر در محدوده طرح جامع از مزایای استقرار در پردیس فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس محسوب می‌شود.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در مراسم رونمایی از طرح جامع پردیس پژوهش پارک علم و فناوری دانشگاه از جهت گیری دانشگاه تربیت مدرس در توسعه پارک و اقتصاد دانش بنیان تقدیر کرد.
دکتر ستاری در این مراسم از نمایشگاه دستاوردهای فناورانه واحدهای مستقر در پارک نیز بازدید کرد. در پایان مراسم نیز بمناسبت هفته درختکاری و منابع طبیعی، ‌تعدادی درخت در محوطه این ساختمان کاشته شد.

19 اسفند 1398 / تعداد نمایش : 516