متن کامل خبر


 
دوره های آموزش تحلیل بازار سرمایه برگزار می شود

خلاصه خبر: دوره های آموزش تحلیل بازار سرمایه به همت جهاد دانشگاهی تربیت مدرس و با همکاری پژوهشکده اقتصاد برگزار می شود.

این دوره ها شامل اصول مقدماتی بازار سرمایه، ‌تابلوخوانی، ‌تحلیل تکنیکال مقدماتی و تحلیل بنیادی مقدماتی می باشد و زمان شروع دوره ها نیز از پنجم بهمن ماه خواهد بود.
اساتید این دوره ها، احمد کوچکی، مدیر سرمایه گذاری تامین سرمایه تمدن،‌ حامد مددی بنیانگذار و مدیر عامل کارا و پیمان باغچه سرا تحلیلگر و مدرس خانه سرمایه می باشند.
بهره مندی از آموزش های برترین اساتید بازار سرمایه، برگزاری دوره ها با کمترین هزینه نسبت به سایر موسسات آموزشی،‌ سابقه درخشان جهاد دانشگاهی تربیت مدرس و پژوهشکده اقتصاد در برگزاری دوره های موفق آموزشی،‌ جامعیت برگزاری دوره ها، اعطای مدرک معتبر از جهاد دانشگاهی تربیت مدرس با ارزش ترجمه،‌ تمایز در کیفیت دوره ها با هدف معرفی تحلیل گران به بازار سرمایه،‌ امکان استخدام نفرات برتر در تیم تحلیل جهاد دانشگاهی و معرفی تحلیل گران برتر به سازمان ها ، شرکت ها و مراکز معتبر از مزایای شرکت در این دوره ها می باشد.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام آنلاین می توانند به سایت جهاد دانشگاهی تربیت مدرس به آدرس www.jdtm.ir مراجعه کنند و یا با شماره 66565586 داخلی 104 و 66561596 داخلی 105 تماس حاصل نمایند.

25 دی 1398 / تعداد نمایش : 145