متن کامل خبر


 
اعلام اسامی مشمولان تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 99-1398

خلاصه خبر: اسامی دانشجویان مشمول تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان و جزییات تنظیم قراردادهای آموزش یاری، همکاری های علمی- اجرایی و فن یاری اعلام شد.

معاونت آموزشی دانشگاه با توجه به آیین نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور و شیوه نامه اجرایی آن در سال تحصیلی 99-1398، اسامی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس که به عنوان برگزیده نهایی تسهیلات دانشجویی شناسایی شده اند، اعلام کرد.
به منظور کسب آگاهی بیشتر دانشجویان برگزیده، درباره اعطای تسهیلات دانشجویی بر اساس فرآیندهای اجرایی مشخص شده ، " شیوه نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی 99-1398 " در وبگاه : tehran.bmn.ir در دسترس می باشد.
بر اساس اعلام این معاونت مهلت تحویل قراردادهای آموزش یاری، همکاری های علمی- اجرایی و فن یاری مرحله اول دانشجویان مشمول دریافت جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 99-98 حداکثر تا تاریخ 98.11.15 می باشد.
قراردادهای تنظیم شده باید بر حسب مورد به کارشناس مربوط در معاونت آموزشی یا پژوهشی دانشگاه تحویل داده شود تا برای بارگذاری آنها در سامانه سینا اقدام گردد.
دانشجویان برای آگاهی از اسامی دانشجویان برگزیده و دریافت فرم قراردادهای موجود می تواند به وبسایت معاونت آموزشی دانشگاه به آدرس https://www.modares.ac.ir/eduمراجعه نمایند.
گفتنی است اسامی دانشجویان نو ورود مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان متعاقباً اعلام خواهد شد.

10 دی 1398 / تعداد نمایش : 1566