متن کامل خبر


 
رییس دانشکده علوم پزشکی منصوب شد

خلاصه خبر: طی حکمی از سوی رییس دانشگاه، دکتر منصوره موحدین به عنوان رییس دانشکده علوم پزشکی منصوب شد.

در بخشی از این حكم كه به امضاي دكتر محمد تقی احمدي رسيده، آمده است: نظر به تعهد، تجربه و شايستگي سرکارعالي به سمت رئیس دانشکده علوم پزشکی منصوب مي شويد.
اميد است با استعانت از پروردگار متعال و بر اساس برنامه های راهبردي دانشگاه با تدبير، عزم قوی و استفاده از تمام توان و تجارب علمي همه همكاران گرانقدر در فضای صمیمی و پر از نشاط و امید در ارتقای علمی و معنوی دانشکده و تحقق اهداف دانشگاه موفق و مؤيد باشيد.
گفتنی است دکتر منصوره موحدین دارای مدرک کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی ایران، مدرک کارشناسی ارشد و دکتری علوم تشریح از دانشگاه تربیت مدرس است. وی تا کنون حدود 70 مقاله به زبان انگلیسی و 60 مقاله به فارسی در نشریات معتبر علمی به چاپ رسانده و 56 مقاله در سطح بین المللی و 76 مقاله در سطح ملی در مجامع علمی ارائه کرده است. دکتر موحدین دارای یک مورد ثبت اختراع بین المللی و 3 اختراع ثبت شده ملی است و تاکنون 3 کتاب به قلم وی به چاپ رسیده است. وی در سال 88 به عنوان استاد نمونه دانشگاه تربیت مدرس و در هفتمین جشنواره بین المللی رویان به عنوان برنده ملی، انتخاب شد. دکتر موحدین از سال 73 به عنوان عضو هیأت علمی، مشغول تدریس شد و هم اکنون با رتبه علمی استاد در دانشکده علوم پزشکی فعالیت می کند. موحدین پیش از این معاون پژوهشی دانشکده علوم پزشکی بود و هم اکنون نیز مشاور رییس دانشگاه در امور بانوان است.

7 دی 1398 / تعداد نمایش : 350