متن کامل خبر


 
"سامانه هوشمند قوانین و مقررات آموزشی" در دسترس کاربران قرار گرفت

خلاصه خبر: "سامانه هوشمند قوانین و مقررات آموزشی" 20 آبان ماه جاری همزمان با آئین اختتامیه موج های پنجم و ششم طرح تحول راهبردی دانشگاه، پس از معرفی اولیه، رونمایی و برای بهره برداری دانشجویان، اعضای هیأت علمی، مدیران گروه های آموزشی، مسئولان و کارشناسان آموزشی دانشگاه در سایت معاونت آموزشی در دسترس قرار گرفت.

این سامانه توسط معاونت آموزشی دانشگاه و با همکاری مرکز فناوری اطلاعات تهیه و حاوی کلیه آئین نامه ها، شیوه نامه ها و دستور العمل های آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبات دانشگاه بالغ بر 136 سند مربوط به مدیریت های آموزشی، برنامه ریزی، گسترش و بازنگری، همکاری های آموزشی و آزمون، دفتر آموزش های آزاد، دفتر امور هیأت علمی و پردیس دانشگاهی است. دانشجویان با توجه به نوع ورودی و مقطع، اعضای هیأت علمی، مدیران گروه های آموزشی، مسئولان و کارشناسان آموزش، می توانند به ضوابط آموزشی مورد نظر خود بر اساس قابلیت جستجو و به دو نوع عادی و پیشرفته دسترسی داشته باشند.
گفتنی است کاربران می توانند برای دسترسی به این سامانه به سایت معاونت آموزشی دانشگاه و یا به نشانی https://www.modares.ac.ir/edu/regulations مراجعه نمایند.

28 آبان 1398 / تعداد نمایش : 713