متن کامل خبر


 
عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان استاد برجسته ترویج‌دهنده علوم حفاظت خاک و آب معرفی شد

خلاصه خبر: در مراسم جایزه 2019 انجمن بین المللی حفاظت خاک و آب جهانی WASWAC که در دهلی نو پایتخت هند برگزار شد، دکتر سیدحمیدرضا صادقی عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس به عنوان "استاد برجسته ترویج‌دهنده علوم حفاظت خاک و آب"معرفی و تقدیر شد.

دکتر سیدحمیدرضا صادقی عضو هیأت علمی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی دانشگاه در رقابت نهایی با محققین سرشناس از کشورهای آمریکا و انگلستان، از سوی انجمن بین المللی حفاظت خاک و آب جهانی به عنوان استاد برجسته ترویج‌دهنده علوم حفاظت خاک و آب معرفی و طی مراسمی در روز چهارشنبه 15 آبان 98 (6نوامبر 2019) در دهلی نو مورد تقدیر قرار گرفت.
گفتنی است دکتر سیدحمیدرضا صادقی دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی منابع طبیعی، مرتع و آبخیزداری، مدرک کارشناسی ارشد مهندسی آبخیزداری، دکترای مهندسی حفاظت آب و خاک از هند و فوق دکترا در زمینه مدل سازی تولید رسوب در حوزه های آبخیز جنگلی از دانشگاه کیوتو ژاپن است. دکتر صادقی از سال 73 به عضویت هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس درآمد و هم اکنون با رتبه علمی استاد در گروه مهندسی آبخیزداری دانشگاه مشغول تدریس و فعالیت است. وی تاکنون بیش از 600 مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی و مجامع علمی ملی و بین المللی ارائه کرده است و ترجمه و تألیف 10 جلد کتاب را در کارنامه علمی خود دارد.

20 آبان 1398 / تعداد نمایش : 1401