متن کامل خبر


 
اهدای کتاب به مناسبت روز کتاب و کتاب خوانی

خلاصه خبر: دانشکده کشاورزی در نظر دارد به مناسبت روز کتاب و کتاب خوانی، کتاب های اهدایی دانشگاهیان را در نمایشگاهی بین دوست داران کتاب توزیع نماید.

با توجه به تأکید قرآن مجید و سیره پیشوایان، بویژه با وجود برخی مسایل از قبیل تهاجم فرهنگی و تأثیر آموزش در پیشرفت اجتماعی فرهنگی کشور، ترویج فرهنگ مطالعه از ارزش های دینی و ملی به شمار می آید.
از طرفی در روایات اسلامی، به اصل هدیه دادن، به منظور افزایش محبت، بسیار تأکید و سفارش شده است. به یقین اگر در کنار سایر وسایل، کتاب نیز به عنوان نیازی اساسی برای ارتقای سطح فرهنگ، به عنوان هدیه بین مردم رد و بدل شود، منافع بی شماری ازاین جهت عاید خود آنها و جامعه می گردد.
به مناسبت 24 آبان ماه، روز کتاب و کتابخوانی و کتابدار، که امسال با سالروز ولادت با سعادت پیامبر مهربانی و رحمت حضرت رسول اکرم (ص) و نیز خجسته زادروز امام جعفر صادق(ع) مصادف شده است و به منظور ترویج فرهنگ اهدای کتاب، امور فرهنگی و فوق برنامه دانشکده کشاورزی بنا دارد به مناسبت روز کتاب و کتاب خوانی کتب اهدایی همکاران عزیز را جمع آوری نموده و در نمایشگاهی به همین مناسبت بین دوست داران کتاب توزیع نماید.
دانشگاهیان گرامی می توانند کتاب های اهدایی خود در هر زمینه ای ( اعم از داستان، علمی، رمان، تاریخی، سیاسی، ورزشی، مذهبی، ... ) را از امروز تا 22 آبان ماه به دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده کشاورزی ارسال یا به آقای ابوذر عباس زاده تحویل دهند.

18 آبان 1398 / تعداد نمایش : 369