متن کامل خبر


 
تخفیف 10 درصدی به دانشجویان جهت خرید از سامانه کتاب دانشگاه

خلاصه خبر: انتشارات دانشگاه 10 درصد تخفیف برای دانشجویان جهت خرید هر عنوان کتاب از سامانه جامع کتاب دانشگاه در نظر گرفته است.

پیرو راه‌اندازی سامانه کتاب دانشگاه و با توجه به شروع سال تحصیلی، انتشارات دانشگاه 10% تخفیف برای هر عنوان کتاب برای دانشجویان در نظر گرفته است.
دانشجویان می توانند برای خرید و بهره مندی از تخفیف در نظر گرفته شده به لینک سامانه جامع انتشارات دانشگاه به آدرس http://pub.modares.ac.ir/index.php?sid=1 مراجعه نمایند.
گفتنی است انتشارات دانشگاه تربیت مدرس فعالیت‌های تخصصی خود را از سال 1366 در زمینه چاپ و انتشار منابع علمی ـ تخصصی تألیفی و ترجمه‌ای حوزه‌های مختلف علوم آغاز کرده است. این مرکز همچنین از طریق سیاست گذاری‌‌های شورای انتشارات و مجلات که اعضای آن از فرهیختگان علمی دانشکده‌های مختلف دانشگاه برگزیده می‌شوند، نسبت به ارزیابی و تدوین آیین‌نامه‌های کتاب و مجلات اقدام می‌کند.
انتشارات از بخش‌های واحد تدوین کتاب، واحد تولید کتاب، واحد مجلات، واحد تکثیر و صحافی و فروشگاه کتاب تشکیل شده است.
این مرکز با نشر یافته‌های علمی اعضای هیأت علمی دانشگاه، با هدف انتشار کتاب‌های تخصصی و مجلات علمی - پژوهشی با رویکرد تألیف و خودارجاعی، به‌منظور تأمین کتاب‌های درسی، مرجع و کمک درسی و نیاز تخصصی دانشجویان تحصیلات تکمیلی، فعالیت می‌کند.

21 مهر 1398 / تعداد نمایش : 684