متن کامل خبر


 
جشن آغاز سال تحصيلي و تجليل از دانشجويان برتر دانشگاه 15 مهر برگزار می شود

خلاصه خبر: جشن آغاز سال تحصیلی با حضور دانشجویان ورودی جدید و هیات رئیسه و مسئولان دانشگاه پانزدهم مهرماه در سالن شهید چمران برگزار می شود.

گردهمايي دانشجويان ورودي جديد دانشگاه و تقدیر از دانشجويان نمونه، دانشجويان رتبه اول، غير ايراني و شاهد و ايثارگر 15 مهرماه در سالن اجتماعات شهید چمران برگزار می شود.
همچنین بر اساس تقويم آموزشی نیمسال اول سال تحصيلي 99-1398، اخذ برنامه های درسی و تاریخ امتحانات از گروه های آموزشی و ثبت اطلاعات کامل دروس در سامانه گلستان از یکم تا نوزدهم تیرماه و انتخاب واحد دوم تا ششم شهریورماه خواهد بود . زمان شروع كلاس ها نیز 30 شهریورماه و حذف و تعويض دروس 15 و 14 مهرماه و پايان كلاس ها 18 دی ماه است.
ارزشیابی دروس 30 آذرماه تا 11 دی ماه، امتحانات دروس مدرسي 21 تا 26 دی ماه و امتحانات دروس تخصصي نیز 28 دی تا 10 بهمن ماه صورت می پذیرد.
ثبت اولیه نمرات در سامانه گلستان توسط استاد درس21 دی تا 17 بهمن ماه انجام می شود.
مهلت اعتراض دانشجویان 18 تا 22 بهمن ماه و ثبت نهایی نمرات و قفل توسط استاد درس نیز 23 تا 28 بهمن ماه خواهد بود.
گفتنی است كليه دانشجويان تا زماني كه از پايان نامه/رساله خود دفاع نكرده (شيوه آموزشي پژوهشي) و يا دروس آنان به پایان نرسيده است (شيوه آموزشي) طبق برنامه زمانبندي فوق موظف به انجام كامل مراحل انتخاب واحد الكترونيكي مي باشند. بديهي است در صورت عدم انتخاب واحد در تاريخ اعلام شده مطابق ضوابط آموزشي با آنها رفتار خواهد شد.
انتخاب واحد دانشجویان در فاصله زمانی بعد از حذف و تعویض امکانپذیر نبوده و در آن نیمسال مرخصی تحصیلی با احتساب در سنوات تحصیلی منظور خواهد شد. همچنین دانشجویانی که در زمان مقرر در این تقویم ، ارزشیابی آموزشی دروس اخذ شده خود را انجام نداده باشند مجاز به شرکت در امتحانات پایان ترم نخواهند بود.

2 مرداد 1398 / تعداد نمایش : 654