متن کامل خبر


 
رییس جدید دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی منصوب شد

خلاصه خبر: طی حکمی از سوی رییس دانشگاه، دکتر عبدالمحمد عابدیان کناری به عنوان رییس جدید دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی منصوب شد.

در این حكم كه به امضاي دكتر محمد تقی احمدي رسيده، آمده است: "نظر به مراتب علمی، تعهد و شايستگي جنابعالي، به سمت رئیس دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی منصوب مي شويد.
اميد است با استعانت از پروردگار متعال و بر اساس برنامه راهبردي دانشگاه برای ارتقای طراز پژوهشی، سرآمدی در کیفیت آموزشی، افزایش تعاملات بین المللی با تمرکز بر جذب استاد و دانشجوی بین المللی، ارتباط با صنعت و توسعه درآمدی اخصصی، با استفاده از توان و تجارب علمي همه همكاران گرانقدر در فضای صمیمی و پر از نشاط و امید در ارتقای علمی و معنوی دانشکده و تحقق اهداف دانشگاه موفق و مؤيد باشيد.
همچنين رییس دانشگاه در نامه اي جداگانه از دكتر علیرضا ریاحی رئيس پيشين دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی به خاطر تلاش و خدمات صادقانه وي در زمان تصدي ریاست دانشکده مذکور، تقدیر و تشكر كرد.
گفتنی است دکتر عبدالمحمد عابدیان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود در رشته شیلات را از دانشگاه تهران و مدرک دکترای تخصصی خود در رشته شیلات گرایش تکثیر و پرورش آبزیان را از دانشگاه تربیت مدرس اخذ نموده است. وی از سال 80 به عنوان عضو هیأت علمی، فعالیت خود را در دانشگاه آغاز کرد و تا کنون 2 جلد کتاب تألیف و ترجمه کرده و 2 مورد ثبت اختراع نیز در کارنامه خود دارد. وی 64 مقاله به زبان انگلیسی و 71 مقاله به زبان فارسی در نشریات معتبر علمی به چاپ رسانده و 65 مقاله نیز در مجامع علمی ارائه کرده است. دکتر عابدیان از سال 89 تا کنون مدیریت گروه تکثیر و پرورش آبزیان را به عهده دارد.

17 تیر 1398 / تعداد نمایش : 749