متن کامل خبر


 
آزمون «راهنمای تیم‌سازی کارآمد» و «راهنمای مسیر شغلی دانشجویان» برگزار می شود

خلاصه خبر: پارک علم و فناوری دانشگاه در نظر دارد با همکاری واحد فناور سنجش سازوکار آرامیس، آزمون های «راهنمای تیم‌سازی کارآمد» و «راهنمای مسیر شغلی دانشجویان» را برگزار کند.

از نتایج مفید و ارزشمند آزمون راهنمای تیم‌سازی کارآمد می‌توان به هموارسازی مسیر اشتغال برای متخصصان و توانمندان حوزه‌های مختلف اشاره کرد.
انطباق مهارت، توانایی و غیره با رشته دانشگاهی، معرفی مشاغل متناسب با دانشجو، تیم‌سازی مؤثر با دانشجویان هم‌رشته و تعیین مسیر یادگیری و پیشرفت شغلی نیز از جمله اهداف برگزاری آزمون «راهنمای مسیر شغلی دانشجویان» می باشد.
شایان ذکر است نتایج حاصل از آزمون راهنمای دانشجویان در راستای شغل‌یابی است به‌صورتی‌که در انتهای آن اطلاعاتی درباره توانایی‌ها و استعدادهای هر فرد به وی ارائه می‌شود. بعد از تحلیل این اطلاعات توسط ارزیاب آزمون، افراد با توجه به توانایی‌ها به دوره‌های آموزشی مربوطه معرفی شده و یا اینکه به صورت‌های دیگر راهنمایی می‌شوند.
زمان برگزاری آزمون ها 12 تا 30 تیرماه 98 می باشد و به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
هزینه آزمون های «راهنمای تیم‌سازی کارآمد» و «راهنمای مسیر شغلی دانشجویان» با توجه به کد تخفیف 50 درصدی و 60 درصدی همکاران و دانشجویان( ModaresPark )، به ترتیب برای هر نفر 50 و 40 هزار تومان می باشد.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند روزهای دوشنبه تا چهارشنبه با شماره 66919153 داخلی 3062 تماس بگیرند.

5 تیر 1398 / تعداد نمایش : 580