متن کامل خبر


 
پیام رییس دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن سی امین سالگرد ارتحال امام ‌خمینی(ره)

خلاصه خبر: رییس دانشگاه با صدور پیامی، فرا رسیدن سی امین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت و یاد و خاطره شهدای قیام خونین ١٥ خرداد که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می شود را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در پیام دکتر احمدی آمده است: « فرا رسیدن نیمه خرداد؛ برای ملت ایران یادآور غم فراق بنیانگذار جمهوری اسلامی و همچنین آغاز قیام ملت بزرگ ایران در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ است. انقلاب شکوهمند اسلامی با رهبری کم نظیر امام خمینی(ره) و به برکت خون شهیدان و مجاهدان راه فضیلت به بار نشست. معمار بزرگ انقلاب اسلامی با بینش وسیع خود، منادی اسلام زنده و پویا در اندیشه و عمل است و پیروزی انقلاب اسلامی مهم ترین حاصل سال ها تلاش فکری و جهادی ایشان در عرصه احیای دین و اصلاح جامعه بود.
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد، سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) را تسلیت گفته و امیدوارم دانشگاهیان با پاسداری از آرمان های والای ایشان و خون پاک شهدا و با رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری در سایه خودباوری، پشتکار، روشنگری و بیان حقایق برای سرافرازی نام بزرگ ایران در عرصه های علم و فناوری اهتمام ورزند.»

13 خرداد 1398 / تعداد نمایش : 865