متن کامل خبر


 
دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، رویداد "حل مسأله حوزه آب" را برگزار می کند

خلاصه خبر: دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با توجه به ضرورت های فوری و حیاتی در حوزه آب و صنایع مربوطه، رویداد "حل مسأله حوزه آب" را به منظور پیوند بین صاحبان طرح و فناوری و صاحبان سرمایه و صنعت برگزار می کند.

دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم با برگزاری این برنامه در نظر دارد ضمن شناسایی ظرفیت های نهفته در دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری و مراکز رشد، طرح ها، محصولات و فناوری های دانش بنیان را در معرض خرید و فروش صنایع، سرمایه گذاران، بنگاه های اقتصادی و بهره برداران قرار دهد. در این طرح قرار است ضمن استانداردسازی فرایند عرضه و تقاضا در حوزه کسب و کار و محصول های دانش بنیان، علاوه بر توسعه بازار و فروش، زمینه های سرمایه گذاری و خرید حرفه ای و جدیدی فراهم گردد.
در رویداد حل مسأله حوزه آب ، طراحان و فناوران صاحب طرح در حوزه های مرتبط صنایع آب می توانند برای اختراعات، فناوری ها و محصولات خود سرمایه گذار پیدا کرده و یا آن ها را به فروش برسانند. هدف از برگزاری این برنامه، پیوند بین صاحبان طرح و فناوری و صاحبان سرمایه و صاحبان صنعت از یک سو، و از سوی دیگر ایجاد زیرساخت به منظور تجاری سازی طرح های کاربردی در حوزه صنایع آب است.
فناوران متقاضی جذب سرمایه گذار و یا فروش محصول می بایست مشخصات طرح و یا فناوری خود را حداکثر تا 15 خردادماه سال 98 از طریق سامانه www.water.ideasbazaar.ir ارسال نمایند.
گفتنی است معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم در راستای حمایت از فروش و یا تجاری سازی طرح های مرتبط با حوزه آب در این برنامه، حمایت تشویقی از طرح های منتخب به عمل می آورد. علاقمندان می توانند برای رفع ابهام و سوألات خود با دفتر ایده بازار دانشگاه امیرکبیر به عنوان کارگزار رسمی انتقال فناوری دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، با شماره تلفن 66175937 تماس بگیرند.

4 خرداد 1398 / تعداد نمایش : 609