متن کامل خبر


 
همزمان با ولادت حضرت ابالفضل (ع) از جانبازان دانشگاه تجلیل شد

خلاصه خبر: به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، جمعي از جانبازان دانشگاه با رییس و معاون پشتیبانی و منابع انسانی ديدار كردند.

در اين نشست دكتر احمدي رييس دانشگاه در سخناني ضمن تبريك اعیاد شعبانیه و روز جانباز به حاضران در جلسه اظهار داشت: من به حق بزرگی که شما بر گردن کشور و دانشگاه دارید اداری احترام می کنم و حضور در میان شما عزیزان همواره برای من الهام بخش بوده است. امیدواریم شما این روحیه ارزشمند ایثارگری را حفظ کنید و همواره برای خانواده، دانشگاه و جامعه معلم باشید و تنها به گذشته بسنده نکنید.
وی افزود: در حال حاضر که دشمنان اسلام و ایران با هجمه های خود در پی جسارت به کشور هستند و شکست هایی که دشمنان در این 4 دهه پس از عمر انقلاب متحمل شده اند و اثبات حقانیت و رشد قدرت و توانمندی اسلام در کشور و منطقه؛ سبب شده تا همگان بیشتر قدر پاسداران، جانبازان و ایثارگران را درک کنند و شما عزیزان باید این افتخارات ارزشمند را به زبان امروزی و با بیان و رفتار مناسب به اطرافیان و جامعه ای که با آن در ارتباط هستید منتقل کنید.
در ادامه دکتر موسوی معاون پشتیبانی و منابع انسانی در سخنانی اظهار داشت: گذشتن از مال، شاید کار خیلی دشواری برای بسیاری از افراد نباشد اما گذشتن از جان، کاری بس دشوار است که از عهده هر کسی بر نمی آید و این روح بزرگ را خدا نصیب همگان نمی کند و شما از این بابت باید بسیار به خودتان ببالید و قدر خود را بدانید که خدای ناکرده در گذر زمان از این روح بزرگی که خدا در وجودتان نهاده، فاصله نگیرید و شما عزیزان باید همواره چه در جامعه، چه در دانشگاه و خانواده خود جاری و ساری باشید و برای جوانانی که فضای جنگ و ایثارگری را لمس نکرده اند الگوسازی کنید.
وی گفت: امروز باید با رفتارمان الگو باشیم زیرا دشمن بیکار ننشسته و شاید بزرگ ترین خطر این است که روحیه ایثارگری و از خود گذشتگی را فراموش کنیم و این روحیه جانبازی و نشاط و شادابی باید از سوی شما به جوانان و نسل امروز منتقل شود.
وی در خصوص امور رفاهی جانبازان و ایثارگران گفت: تمام تلاش ما این است در چارچوب قوانین و مقررات امور مربوط به شما را پیگیری کنیم و در حد بضاعت دانشگاه از هیچ مساعدتی دریغ نخواهیم کرد.
در ابتدای این نشست محمد خادمي مشاور رييس و مسئول رسیدگی به امور كاركنان شاهد و ايثارگر در خصوص پیگیری های صورت گرفته در زمینه امور رفاهی جانبازان و ایثارگران مطالبی را عنوان کرد.
وی همچنین افزایش موجودی صندوق رفاه، انجام چکاپ سالانه ایثارگران از سوی مرکز بهداشت، ارتقای پست سازمانی ایثارگران پس از اعمال مدرک تحصیلی، جذب فرزندان جانبازان پس از بازنشستگی و تسهیل در روند بازنشستگی جانبازان و ایثارگران را خواستار شد.
در ادامه برخی از جانبازان حاضر در جلسه به بيان نظرات و پيشنهادات خود پرداختند .
در پایان از تلاش ها و خدمات جانبازان در آستانه بازنشستگی دانشگاه تجليل ویژه ای به عمل آمد.

2

24 فروردین 1398 / تعداد نمایش : 887