چهارشنبه 10 مرداد 1397 734

نحوه فعالیت کتابخانه مرکزی دانشگاه در مردادماه

نحوه فعالیت کتابخانه مرکزی دانشگاه از 6 تا 30 مردادماه اعلام شد.

نحوه فعالیت کتابخانه مرکزی دانشگاه در مردادماه

بر این اساس پایان ساعت کار کتابخانه مرکزی از روز شنبه 6 مرداد تا چهار شنبه 30 مردادماه، حداکثر ساعت 17 خواهد بود و در ایام یاد شده ( 6 تا 30 مرداد) امور تسویه حساب، صدور معرفی نامه و خدمات تأمین مدرک انجام نخواهد شد.
همچنین کتابخانه مرکزی از اول مرداد تا اول شهریور پنج‌شنبه‌ها خدمات حضوری ارائه نمی دهد. استفاده از سالن‌های مطالعه شبانه روزی (طبقه همکف) برای افراد مجاز امکان پذیر است.
کاربران کتابخانه مرکزی می توانند از خارج دانشگاه برای استفاده از برخی پایگاههای اطلاعاتی علمی و نشریات الکترونیکی به آدرس offcamp.modares.ac.ir مراجعه نمایند.
جستجو و مشاهده فهرست منابع موجود در کتابخانه مرکزی و تمدید و رزرو کتاب و منابع دیداری شنیداری و دریافت چکیده پایان نامه/رساله‌­ها نیز از طریق آدرس lib.modares.ac.ir امکان پذیر است.
گفتنی است کتابخانه مرکزی دانشگاه با مساحت 7 هزار و 200 متر مربع یکی از برترین کتابخانه‌های دانشگاهی کشور در زمینه خدمات و منابع چاپی و الکترونیکی است. کتابخانه مرکزی در سال 62 تأسیس شد و هم اکنون با حضور 37 کارشناس، کارشناس ارشد و دکتری در 7 گروه، در دو نوبت کاری نیمه اول سال تا ساعت 9 شب و نیمه دوم سال تا 8 شب و همچنین پنجشنبه ها تاساعت 13به دانشجویان و اعضای هیأت علمی خدمات رسانی می‌کند. سیستم کتابخانه باز بوده و اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس به تمام قسمت‌های کتابخانه دسترسی دارند.