دوشنبه 7 خرداد 1397 871

انیمیشن «هیچکس» به ۳ جشنواره جهانی می‌رود

انیمیشن «هیچکس» ساخته الهام طرقی دانش آموخته دانشکده هنر دانشگاه تربیت مدرس به سه جشنواره جهانی می رود.

انیمیشن «هیچکس» به ۳ جشنواره جهانی می‌رود

انیمیشن «هیچکس» ساخته الهام طرقی به سیزدهمین دوره جشنواره Neum در بوسنی و هرزگوین راه یافت. این جشنواره از ۳۰ ژوئن تا ۷ جولای برابر با ۹ تا ۱۶ تیرماه برگزار می شود.
همچنین این انیمیشن به تازگی به یازدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه BUEU اسپانیا راه پیدا کرده است. این جشنواره از ۷ تا ۱۵ سپتامبر برابر با ۱۶ تا ۲۴ شهریور برگزار می شود.
چندی پیش نیز «هیچکس» به پانزدهمین جشنواره فیلم کوتاه بلغارستان با عنوان «In The Palace» راه یافته بود.
این جشنواره مورد تایید آکادمی اسکار است و از فیلم‌هایی که در آن به نمایش درمی‌آیند به عنوان فیلم‌هایی با کیفیت تایید شده اسکار یاد می‌شود.
جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «In The Palace» از ۲۳ تا ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ برابر با ۲ تا ۹ تیرماه در کاخ کویین ماری شهر بالچیک که در کنار دریای سیاه واقع است، برگزار می‌شود.
انیمیشن«هیچکس» ، پایان نامه کارشناسی ارشد الهام طرقی در دانشگاه تربیت مدرس بوده است. وی دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته انیمیشن دانشگاه تربیت مدرس، کارگردان ، نویسنده ، تهیه کننده ، طراح استوری برد ، طراح لی اوت ، طراح شخصیت و فضا ، انیماتور، تدوین گر- دریافت جوایز متعدد و حضور در جشنواره های داخلی و بین المللی در رشته های ی گرافیک- کارتون و انیمیشن- طراح فضا و کاراکتر چندین پروژه ی انیمیشن از جمله انیمیشن سینمایی معمای گندم است.