چهارشنبه 1 شهریور 1396 1524

آگهی ثبت‌نام مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تربیت مدرس

مرکز آموزش بین المللی زبان فارسی دانشگاه تربیت مدرس با کادر علمی متخصص دوره های آموزشی زیر را برای علاقه مندان به یادگیری زبان فارسی برگزار و به کسانی که دوره ها را با موفقیت پشت سر بگذرانند، گواهی معتبر دانشگاهی می دهد:

  1. دوره های آموزش دانشگاهی زبان فارسی (9 ماه) برای افرادی که قصد دارند در دانشگاه های ایران ادامه تحصیل دهند. در این دوره علاوه بر فراگیری زبان فارسی، زبان تخصصی هر رشته نیز آموزش داده می شود. در صورت نیاز به ورود به دانشگاه در ترم پاییز (سپتامبر) لازم است اول فوریه همان سال میلادی و در صورت نیاز به ورود به دانشگاه در ترم بهار (مارچ)، اول ماه می سال قبل میلادی دوره فارسی آموزی را شروع کنند.
  2. هزینه کلاس ها: 1500 یورو + هزینه خوابگاه، بیمه و تغذیه طبق تعرفه های مندرج در وبگاه int.modares.ac.ir

  3. دوره های آزاد زبان فارسی (یک ماهه، دوماهه و بیشتر) برای کسانی که به یادگیری زبان فارسی علاقه دارند. این دوره نسبت به نیاز زبان آموزان و اساس سطح بندی برنامه ریزی می شود.
  4. هزینه کلاس ها: هرماه 300 یورو + هزینه خوابگاه، بیمه و تغذیه طبق تعرفه های مندرج در وبگاه int.modares.ac.ir

امکانات: اخذ ویزای تحصیلی، آزمایشگاه زبان، کلاس های مجهز، خوابگاه، بیمه دانشجویی، تغذیه دانشجویی

ثبت نام: علاقه مندان می توانند برای پذیرش به سایت واحد بین الملل دانشگاه تربیت مدرس به نشانی int.modares.ac.ir مراجعه و برگه های ثبت نام+ ویزا را دانلود و تکمیل و به همراه اسکن پاسپورت به نشانی gradadmissions.int@modares.ac.ir ارسال کنند

توجه: روند صدور ویزای دانشجویی بسته به کشور زبان آموز ممکن است زمان متفاوتی طول بکشد

مدارک لازم برای پذیرش اولیه: عکس یک قطعه+ کپی پاسپورت