دوشنبه 12 تیر 1396 1514

برگزاری دوره "چالشی برای توسعه همکاری فناورانه تولیدکنندگان با سرمایه‌گذاران"

چالش نوآوری بومرانو برای تمام نوآوران، فناوران و شرکت‌های دانش‌بنیان به صورت دوره‌ای، 27 تیرماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

برگزاری دوره

چالش نوآوری بومرانو برای تمام نوآوران، فناوران و شرکت‌های دانش‌بنیان به صورت دوره‌ای، 27 تیرماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.
دانشگاه تربیت مدرس اقدام به برگزاری چالش نوآوری بومرانو برای تمام نوآوران، فناوران و شرکت‌های دانش بنیان به صورت دوره‌ای در تاریخ 27 تیرماه کرده است.
توسعه همکاری فناورانه با تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران، ارائه حضوری نیازهای فناورانه توسط تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران و برگزاری جلسات B2B با تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران از جمله محورهای برگزاری این برنامه عنوان شده است.
در واقع شرکت‌های تولیدی که با چالش‌های فناورانه مواجه بوده و یا تاکنون نتوانسته‌اند راهکارهای اجرایی و اقتصادی برای حل این مسائل ارائه دهند و در پی یافتن راه‌حل‌های علمی و فناورانه برای مسائل فناورانه خود هستند، می‌توانند با حضور در این برنامه به ارائه جزئیات چالش‌های موجود خود بپردازند. حل چالش‌های فناورانه نه تنها می‌تواند منجر به انعقاد قرارداد اجرایی با کارفرما شود، بلکه زمینه برای کسب درآمد کافی، دستیابی به ارتقای بهره‌وری و افزایش توان نوآوری جهت حضور در بازارهای بین‌المللی را تقویت می‌کند.
گفتنی‌ است؛ مهلت ثبت نام برای حضور در این برنامه تا 20 تیرماه بوده و مقرر شده چالش‌های نوآورانه بومرانو به صورت دوره‌ای به صاحبان علم، شرکت‌های دانش‌بنیان،‌ فناور و هر شخصی که دارای محصول، فناوری و تخصصی است، ارائه شود.