یکشنبه 10 شهریور 1398 371

کارگاه آموزشی اسانس های گیاهی و نحوه آنالیز و تفسیر با MS/GC برگزار می شود

کارگاه آموزشی اسانس های گیاهی و نحوه آنالیز و تفسیر با MS/GC با محوریت کاربرد در صنایع مرتبط با گیاهان دارویی به صورت تئوری و عملی به همت پارک علم و فناوری دانشگاه برگزار می شود.

کارگاه آموزشی اسانس های گیاهی و نحوه آنالیز و تفسیر با MS/GC برگزار می شود

کارگاه آموزشی اسانس های گیاهی و نحوه آنالیز و تفسیر با MS/GC با محوریت کاربرد در صنایع مرتبط با گیاهان دارویی به صورت تئوری و عملی روز سه شنبه 26 شهریور ماه در سالن جلسات گردآفرید پارک علم و فناوری دانشگاه برگزار می شود.
مدرس این دوره دکتر مهدی عیاری می باشد و به شرکت کنندگان گواهی معتبر از پارک علم و فناوری مدرس ارائه می شود.
ترکیبات فرار گیاهی، اسانس ها و عرقیجات، بیوسنتز و دسته بندی ترکیبات اسانس، کاربردهای مختلف اسانس، روش های مختلف استخراج اسانس، ارتباط ترکیبات اسانس ها و روش های مختلف استخراج، ترکیبات مختلف اسانس و موارد مصرف در داروهای گیاهی و محصولات مرتبط، موارد مصرف اسانس ها در محصولات آرایشی و بهداشتی، ترپن زدایی، اجزای مختلف دستگاه و اصول آنالیز و تفسیر اسانس ها از سرفصل های آموزشی این کارگاه می باشد.
هزینه ثبت نام در این کارگاه 250 هزار تومان است که برای دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس 200 هزار تومان می باشد. آخرین مهلت ثبت نام 24 شهریور ماه می باشد.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات یشتر با شماره 66919151 داخلی 4083 تماس بگیرند و جهت ثبت نام به آدرس http://mstpark.com/news-notifications/herbal-essences مراجعه نمایند.